Home

Korean sammensmeltning deltager тенис плевен иван монов utilfredsstillende uren Anmelder

Елизара Янева с 2 титли от Държавното по тенис

Плевенските тенисисти с убедителен старт в Държавното лично първенство |  infoPleven - новини от Плевен
Плевенските тенисисти с убедителен старт в Държавното лично първенство | infoPleven - новини от Плевен

Момчетата на България до 12 г. се класираха за финалите на Европейската  отборна зимна купа по тенис (СНИМКИ) - NOVA
Момчетата на България до 12 г. се класираха за финалите на Европейската отборна зимна купа по тенис (СНИМКИ) - NOVA

Десислав Боров и Венцислав Кукенски от Троян победиха в турнир по тенис в  Плевен | ТРОЯН ЕКСПРЕС
Десислав Боров и Венцислав Кукенски от Троян победиха в турнир по тенис в Плевен | ТРОЯН ЕКСПРЕС

Несломими Сакса и Вальо Бонев са четвъртите шампиони в турнира „В памет на  Тео“ - Tennis Diana
Несломими Сакса и Вальо Бонев са четвъртите шампиони в турнира „В памет на Тео“ - Tennis Diana

Страхотен успех за 12-годишните тенисисти (видео)

Плевенският тенис талант Иван Монов е на полуфинал в Сърбия | Плевен За  Плевен
Плевенският тенис талант Иван Монов е на полуфинал в Сърбия | Плевен За Плевен

Александър Василев спечели Държавния турнир до 12г. в Хасково

Монов и Симеонов спечелиха бронзови медали на силен турнир до 12 г. в  Сърбия - Tribune.bg
Монов и Симеонов спечелиха бронзови медали на силен турнир до 12 г. в Сърбия - Tribune.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Иван Монов и Йоана Константинова безапелационни на Държавното по тенис на  закрито
Иван Монов и Йоана Константинова безапелационни на Държавното по тенис на закрито

8 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в  Добрич до 12 г. - Tribune.bg
8 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в Добрич до 12 г. - Tribune.bg

Сабикова и Монов №1 при 10-годишните на тенис

Монов и Иванова с бронзови медали на турнир в академията на Надал (снимки)  - Tennis.bg
Монов и Иванова с бронзови медали на турнир в академията на Надал (снимки) - Tennis.bg

Ясни са победителите от... - Българска федерация по тенис | Facebook

Ивайло Симеонов е полуфиналист на турнир до 12 г. от Тенис Европа ᐉ Новини  - Tribune.bg
Ивайло Симеонов е полуфиналист на турнир до 12 г. от Тенис Европа ᐉ Новини - Tribune.bg

иван монов | Плевен За Плевен

Двама млади плевенски тенисисти с нови победи на турнир от Тенис Европа в  Добрич | infoPleven - новини от Плевен
Двама млади плевенски тенисисти с нови победи на турнир от Тенис Европа в Добрич | infoPleven - новини от Плевен

Плевенчанинът Иван Монов спечели турнир по тенис в Габрово | Плевен За  Плевен
Плевенчанинът Иван Монов спечели турнир по тенис в Габрово | Плевен За Плевен

Константинова и Денчева са на полуфинал, Монов на финал на двойки |  infoPleven - новини от Плевен
Константинова и Денчева са на полуфинал, Монов на финал на двойки | infoPleven - новини от Плевен

Тенис талантът от Плевен Иван Монов спечели бронзов медал на турнира в  академията на Надал
Тенис талантът от Плевен Иван Монов спечели бронзов медал на турнира в академията на Надал

24 българчета се класираха за втория кръг на „Bulgaria Cup“ – НАЦИОНАЛЕН  ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР
24 българчета се класираха за втория кръг на „Bulgaria Cup“ – НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР

Плевенчанинът Иван Монов с две шампионски титли от държавен турнир по тенис  | Плевен За Плевен
Плевенчанинът Иван Монов с две шампионски титли от държавен турнир по тенис | Плевен За Плевен