Home

oversøisk gentage Telemacos световна купа гимнастика 2019 ансамбъл hjul scaring Forstyrre

Български триумф на Световната купа по художествена гимнастика (СНИМКИ) -  България - DarikNews.bg
Български триумф на Световната купа по художествена гимнастика (СНИМКИ) - България - DarikNews.bg

Ансамбълът по художествена гимнастика спечели световна титла в София

АНСАМБЪЛЪТ НА БЪЛГАРИЯ ПОВЕДЕ ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ЗА МНОГОБОЯ СЛЕД  ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА СЪЧЕТАНИЕТО С 5 ТОПКИ НА SOFIA WORLD CUP С УНИКАЛНА ИГРА -  Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди,  информация
АНСАМБЪЛЪТ НА БЪЛГАРИЯ ПОВЕДЕ ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ЗА МНОГОБОЯ СЛЕД ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА СЪЧЕТАНИЕТО С 5 ТОПКИ НА SOFIA WORLD CUP С УНИКАЛНА ИГРА - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация

Ансамбълът на България спечели второ злато на Световната купа в Ташкент -  Спорт - Булевард България
Ансамбълът на България спечели второ злато на Световната купа в Ташкент - Спорт - Булевард България

Златен медал за ансамбъла ни на Световната купа в София - По света и у нас  - БНТ Новини
Златен медал за ансамбъла ни на Световната купа в София - По света и у нас - БНТ Новини

Ансамбълът по художествена гимнастика на България спечели златен медал на Световната  купа в София
Ансамбълът по художествена гимнастика на България спечели златен медал на Световната купа в София

Злато за ансамбъла на световната купа в София - News.bg

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ В МНОГОБОЯ ЗА АНСАМБЪЛА НИ НА СВЕТОВНАТА КУПА В ПЕЗАРО! Това  е направо подвиг насред Италия! БРАВО!!!! 49.600 сбор - 23.950 за  съчетанието с 5 топки - 25.650 за съчетанието
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ В МНОГОБОЯ ЗА АНСАМБЪЛА НИ НА СВЕТОВНАТА КУПА В ПЕЗАРО! Това е направо подвиг насред Италия! БРАВО!!!! 49.600 сбор - 23.950 за съчетанието с 5 топки - 25.650 за съчетанието

Нови медали за гимнастичките ни на Световната купа в Казан (СНИМКИ) - NOVA

Новият ансамбъл на България тръгна със злато от Световната купа в София -  Спорт - Телеграф
Новият ансамбъл на България тръгна със злато от Световната купа в София - Спорт - Телеграф

Злато за българския ансамбъл по художествена гимнастика от Световната купа  в Италия /ВИДЕО/ - Добри новини
Злато за българския ансамбъл по художествена гимнастика от Световната купа в Италия /ВИДЕО/ - Добри новини

БТА :: Три медала за ансамбъла на България от Световната купа по  художествена гимнастика в Ташкент
БТА :: Три медала за ансамбъла на България от Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент

Браво! Злато за ансамбъла на България на Световната купа навръх Великден -  ndt1.eu
Браво! Злато за ансамбъла на България на Световната купа навръх Великден - ndt1.eu

Българският ансамбъл спечели златото в многобоя в Ташкент - bTV Спорт

Новият ансамбъл ще участва в световната купа по художествена гимнастика в  Атина - Труд
Новият ансамбъл ще участва в световната купа по художествена гимнастика в Атина - Труд

Отлично начало за ансамбъла ни по художествена гимнастика! - Topsport.bg

12.04.2019 Световната купа по художествена гимнастика - Зала Арена София

Ансамбълът започна сезона със силна игра, движи се 4-ти в многобоя в Пезаро  - Още спорт - Световна купа по художествена гимнастика - Informiran.net
Ансамбълът започна сезона със силна игра, движи се 4-ти в многобоя в Пезаро - Още спорт - Световна купа по художествена гимнастика - Informiran.net

14.04.2019 Световната купа по художествена гимнастика - българските  момичета спечелиха много медали - Зала Арена София
14.04.2019 Световната купа по художествена гимнастика - българските момичета спечелиха много медали - Зала Арена София

България - топки - многобой - Световна купа по художествена гимнастика -  София 2019 - YouTube
България - топки - многобой - Световна купа по художествена гимнастика - София 2019 - YouTube

Ансамбълът по художествена гимнастика с генерална репетиция в Бургас преди Световната  купа/видео/
Ансамбълът по художествена гимнастика с генерална репетиция в Бургас преди Световната купа/видео/

България - обръчи - финал - Световна купа по художествена гимнастика -  София 2019 - YouTube
България - обръчи - финал - Световна купа по художествена гимнастика - София 2019 - YouTube