Home

Land med statsborgerskab Ham selv bemærkede ikke михаил атанасов тенис на корт At placere Vejfremstillingsproces vest

Националите до 16 г. и 18 г. проведоха лагер в БНТЦ преди отборните  европейски първенства – НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР
Националите до 16 г. и 18 г. проведоха лагер в БНТЦ преди отборните европейски първенства – НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР

Дария Великова и Лия Пенчева спечелиха... - Tennis Club Izida | Facebook

България триумфира убедително с титлата на Европейската купа по тенис за  девойки до 18 г. - По света и у нас - БНТ Новини
България триумфира убедително с титлата на Европейската купа по тенис за девойки до 18 г. - По света и у нас - БНТ Новини

Сливен Нюз -информационен портал на Сливен - Сливен е домакин на Държавното  първенство по тенис до 16 години
Сливен Нюз -информационен портал на Сливен - Сливен е домакин на Държавното първенство по тенис до 16 години

Треньор на шампиони

Днес завърши Държавното отборно... - Tennis Club Izida | Facebook

Националките ни до 18 г. победиха Швеция на Европейската отборна купа по  тенис - По света и у нас - БНТ Новини
Националките ни до 18 г. победиха Швеция на Европейската отборна купа по тенис - По света и у нас - БНТ Новини

Тенис кортове "Изида" - sportuvai.bg

Турнир Сторители и приятели – Тенис клуб "Левски-София"

Тенис клуб Изида отива на финалите в Сливен

Начален удар: Европейските шампионки по тенис за пътя към успеха

Цветков и Великова шампиони на „зелен корт” в Добрич

Тенис талант от Добрич спечели турнир в Букурещ - Интервюта — Новини  Стандарт
Тенис талант от Добрич спечели турнир в Букурещ - Интервюта — Новини Стандарт

БФ по тенис се цели в участие в новия турнир Юнайтед Къп и провеждането на  силно състезание в страната - Тенис - Жени - Gong.bg
БФ по тенис се цели в участие в новия турнир Юнайтед Къп и провеждането на силно състезание в страната - Тенис - Жени - Gong.bg

Старши треньорът на националния отбор по тенис за девойки Михаил Атанасов:Бяхме  най-ниско класирания отбор в квалификациите, но спечелихме историческа  титла – Пресклуб България
Старши треньорът на националния отбор по тенис за девойки Михаил Атанасов:Бяхме най-ниско класирания отбор в квалификациите, но спечелихме историческа титла – Пресклуб България

Изида ще картотекира 25 състезатели за новия тенис сезон - 2013.12.10 -  Спортни - новини от Добрич
Изида ще картотекира 25 състезатели за новия тенис сезон - 2013.12.10 - Спортни - новини от Добрич

Тенис клуб "Изида", Добрич - Спортове - sever.bg

Тенис - По света и у нас - БНТ Новини

Историческо: Девойките на България спечелиха титлата на Европейското  първенство до 18г.! - Tennis.bg
Историческо: Девойките на България спечелиха титлата на Европейското първенство до 18г.! - Tennis.bg

БФТ: Григор и Томова може да играят на United Cup; търсим вариант за голям  турнир у нас - Tennis.bg
БФТ: Григор и Томова може да играят на United Cup; търсим вариант за голям турнир у нас - Tennis.bg

България иска да участва в новия турнир "Юнайтед къп" с Григор Димитров и  Виктория Томова
България иска да участва в новия турнир "Юнайтед къп" с Григор Димитров и Виктория Томова

Новини - Interactive-Tennis.com

Младите тенисисти започват на европейските отборни първенства - Спорт - БНР  Новини
Младите тенисисти започват на европейските отборни първенства - Спорт - БНР Новини

Исторически медали за Изида от държавно първенство по тенис при момичетата  до 12 г. - 2017.01.09 - Спортни - новини от Добрич
Исторически медали за Изида от държавно първенство по тенис при момичетата до 12 г. - 2017.01.09 - Спортни - новини от Добрич

Михаил Атанасов: Успяхме да тушираме напрежението във финала със Словакия

Изида започна с победа на финалите при децата - 2013.08.09 - Спортни -  новини от Добрич
Изида започна с победа на финалите при децата - 2013.08.09 - Спортни - новини от Добрич