Home

tilbagemeldinger længes efter Lagring станоев тенис Bekræfte tidligere Drejning

Ученици от Дъбница и Гърмен си спретнаха състезание по тенис на маса -  ТопПреса
Ученици от Дъбница и Гърмен си спретнаха състезание по тенис на маса - ТопПреса

Iliya Stanoev (@Iliya_Stanoev) / Twitter

Четвъртфинал на двойки за Донски в Германия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Мамо, виж как я удрям!

Ники Станоев си присади коса

Ники Станоев и неговата муза Наталия: Любов с шипове и тик-так копчета |  URBN.dir.bg
Ники Станоев и неговата муза Наталия: Любов с шипове и тик-так копчета | URBN.dir.bg

Българска федерация по тенис - Александър Лазаров се класира на полуфинал в  Грузия!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Националът на България за Купа "Дейвис"  Александър Лазаров се класира за полуфиналите на турнира по тенис на твърда  настилка
Българска федерация по тенис - Александър Лазаров се класира на полуфинал в Грузия!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Лазаров се класира за полуфиналите на турнира по тенис на твърда настилка

Кириос "чупи системата" на Уимбълдън, иска да носи черно - Тенис - Голям  шлем - Gong.bg
Кириос "чупи системата" на Уимбълдън, иска да носи черно - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство по  тенис на Австралия
БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство по тенис на Австралия

Бивш тенис национал: Григор забрави кой е и откъде е тръгнал. Баща му реши,  че той не трябва да общува с нас - 168 Часа
Бивш тенис национал: Григор забрави кой е и откъде е тръгнал. Баща му реши, че той не трябва да общува с нас - 168 Часа

Двама от поставените на Аустрелиън Оупън сгънаха багажа - Тенис - Голям  шлем - Gong.bg
Двама от поставените на Аустрелиън Оупън сгънаха багажа - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Ники Станоев сменя Димитър Павлов в “Събота вечер” по БНТ1

Приключи любителският тенис турнир за архитекти

Деца, аматьори и професионалисти в турнир по тенис на маса, вижте  победителите – Актуален глас
Деца, аматьори и професионалисти в турнир по тенис на маса, вижте победителите – Актуален глас

Ники Станоев много страдал, че е с различни очи: Идеше ми да ги извадя с  вилица
Ники Станоев много страдал, че е с различни очи: Идеше ми да ги извадя с вилица

Тенис Двойки Чернев Л.(BGR) / Станоев а.(BGR)

15 години Архитектурна Тенис Лига

Бившият на Преслава гуляе без нея - Nbox

Лафчис и Лъчо Танев гледат успеха на Гришо - Topsport.bg

Sofia Open - Гаел Монфис – всеобщият любимец, абониран за финали 🎾⭐️ Точно  седем дни ни делят от старта на най-голямото спортно събитие в България за  2019 година – тенис шоуто Sofia
Sofia Open - Гаел Монфис – всеобщият любимец, абониран за финали 🎾⭐️ Точно седем дни ни делят от старта на най-голямото спортно събитие в България за 2019 година – тенис шоуто Sofia